Новини

5 основних помилок при плануванні кухні
Плануючи розміщення меблів, побутової техніки, власники та навіть професійні дизайнери нерідко припускаються помилок, через які комфорт користувачів значно знижується. Перш, ніж замовити кухню переконайтеся, що Ви не допустили таких прикрих помилок.
Кухня: правило робочого трикутника
Щоб замовити кухню, потрібно все правильно спроєктувати й добряче продумати. При проєктування кухні, розміщенні ключових елементів рекомендується по можливості дотримуватися правила робочого трикутника. Це дозволить витрачати на повсякденні клопоти менше часу і зусиль.
Освітлення кухні
Кухня - багатофункціональне приміщення, призначене та для приготування їжі, і для її прийому. З огляду на це потрібно правильно організовувати освітлення. Воно повинно бути зоновим, багаторівневим і досить яскравим. Тому, перш, ніж замовити кухню потрібно все ретельно продумати.
Поєднання кухні з вітальнею
Об'єднання кухні й вітальні - модний тренд. Багато квартир в новобудовах проєктуються саме так, без традиційного поділу цих приміщень. Нерідко подібне перепланування виконують і у квартирах старого фонду. Кухні-вітальні ще називають кухнями вільного планування. Перш, ніж замовити кухню такого плану, необхідно оцінити всі "за" і "проти" такого проєкту.