Preloader | Maestro Kitchen
News | Maestro Kitchen

Новини

Вибираємо найкращий фасад для кухні
Фасад – це обличчя кухні! Навіть найпростіший фасад, який якісно зроблений, може стати окрасою кухонних меблів.
Яку стільницю обрати для кухні?
Яку стільницю обрати для кухні?
Під час вибору стільниці необхідно врахувати властивості матеріалу, а також правильно підібрати колір і текстуру.
Робочий трикутник на кухні
Робочий трикутник на кухні
Найбільш важливі моменти організації трикутника — правильний порядок елементів і відстань між ними. Виконати їх можна майже на будь-якій кухні.
5 основних помилок при плануванні кухні
5 основних помилок при плануванні кухні
Плануючи розміщення меблів, побутової техніки, власники та навіть професійні дизайнери нерідко припускаються помилок, через які комфорт користувачів значно знижується. Перш, ніж замовити кухню переконайтеся, що Ви не допустили таких прикрих помилок.
Освітлення кухні
Освітлення кухні
Кухня - багатофункціональне приміщення, призначене та для приготування їжі, і для її прийому. З огляду на це потрібно правильно організовувати освітлення. Воно повинно бути зоновим, багаторівневим і досить яскравим. Тому, перш, ніж замовити кухню потрібно все ретельно продумати.
Поєднання кухні з вітальнею
Поєднання кухні з вітальнею
Об'єднання кухні й вітальні - модний тренд. Багато квартир в новобудовах проєктуються саме так, без традиційного поділу цих приміщень. Нерідко подібне перепланування виконують і у квартирах старого фонду. Кухні-вітальні ще називають кухнями вільного планування. Перш, ніж замовити кухню такого плану, необхідно оцінити всі "за" і "проти" такого проєкту.