Preloader | Maestro Kitchen

ДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕБЛІ ДЛЯ ОФІСУ І КАБІНЕТУ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє офісні меблі на замовлення. Це один з напрямків діяльності фабрики. У Києві та Одесі діє 6 спеціалізованих меблевих салону, де постійно поповнюється асортимент і галерея інтер'єрів.
Детальніше
About | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Ми створимо єдиний у своєму роді дизайн офісу або кабінету, щоб Ви змогли працювати зі справжнім комфортом. Ми уточнимо Вашу професію, щоб розуміти, які елементи кабінету знадобляться і як їх краще розташувати, а також вислухаємо будь-які побажання.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Ми працюємо тільки з матеріалами, що пройшли європейську сертифікацію якості. Ви отримаєте довговічні, з приємним запахом і комфортні на дотик меблі для офісу і кабінету. Їх високий рівень екологічності підтверджується класами Е0 і Е1.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Меблі виготовляються на наших власних виробничих потужностях. Простір, який вони займають, становить 7000 м2. На цій площі працюють понад 400 фахівців, що використовують для створення меблів швейцарське обладнання.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Наша суперсила — виготовлення складних проектів. Ви можете пропонувати будь-які ідеї — професійні дизайнери і конструктори створять кабінет точно під список вимог.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Коротко про важливе — Ви отримаєте замовлення точно в строк. Можете відразу планувати свій розпорядок на дату виконання, тому що в той день нові меблі будуть вже у Вас.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Ми познайомимо Вас з усіма деталями процесу і уточнимо все, що потрібно для створення найкращого результату. До речі, ми залишаємося на зв'язку цілодобово, тому Ви можете зв'язатися з нами в будь-який зручний момент.
Projects | Maestro Kitchen

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Офісні меблі на замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ КИЇВ

У багатьох магазинах продаються готові меблі для офісу, але чимало компаній воліє замовляти її виготовлення за індивідуальним проєктом. Основне призначення офісних меблів - створення обстановки, сприятливої для продуктивної роботи. Якщо меблі використовується в приймальні, на ресепшні, в кабінеті керівника, то вона виконує ще одну функцію, представницьку: створює у відвідувачів, клієнтів приємне враження про компанію. Як правило, офісні меблі витримані в сучасному стилі, відрізняються строгим мінімалістичним дизайном. Вкрай важливо, щоб вони були ергономічними, тобто кожен предмет меблів мав максимально зручну для роботи конструкцію, форму. Нарешті, меблі для офісу піддаються значним навантаженням, тому повинні виготовлятися зі зносостійких матеріалів і мати надійну міцну

конструкцію. У виготовлення меблів для офісу на замовлення чимало переваг. Наприклад, при створенні столів для персоналу можна врахувати площу і планування кабінету, кількість співробітників, вид їх діяльності, продумати оптимальну схему розміщення меблів. При створенні шаф, тумб і стелажів, як правило, враховуються індивідуальні розміри й комплектація, безпосередньо під той вміст, що передбачається там зберігати. Конструкція і розміри стійки ресепшну підбираються з урахуванням профілю діяльності компанії, щільності потоку відвідувачів, особливостей роботи з ними, а також в гармонійному поєднанні з фірмовим стилем компанії. Розробляємо нові сучасні колекції офісних меблів з огляду на останні інновації та модні тенденції меблевої індустрії.