ОФІС І КАБІНЕТ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє офісні меблі на замовлення. Це один з напрямків діяльності фабрики. У Києві та Одесі діє 6 спеціалізованих меблевих салону, де постійно поповнюється асортимент і галерея інтер'єрів.
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Банально - але факт. Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни без зайвого очікування і збитків.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня 24/7, чітку і злагоджену роботу команди

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків
Офісні меблі на замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ КИЇВ

У багатьох магазинах продаються готові меблі для офісу, але чимало компаній воліє замовляти її виготовлення за індивідуальним проєктом. Основне призначення офісних меблів - створення обстановки, сприятливої для продуктивної роботи. Якщо меблі використовується в приймальні, на ресепшні, в кабінеті керівника, то вона виконує ще одну функцію, представницьку: створює у відвідувачів, клієнтів приємне враження про компанію. Як правило, офісні меблі витримані в сучасному стилі, відрізняються строгим мінімалістичним дизайном. Вкрай важливо, щоб вони були ергономічними, тобто кожен предмет меблів мав максимально зручну для роботи конструкцію, форму. Нарешті, меблі для офісу піддаються значним навантаженням, тому повинні виготовлятися зі зносостійких матеріалів і мати надійну міцну

конструкцію. У виготовлення меблів для офісу на замовлення чимало переваг. Наприклад, при створенні столів для персоналу можна врахувати площу і планування кабінету, кількість співробітників, вид їх діяльності, продумати оптимальну схему розміщення меблів. При створенні шаф, тумб і стелажів, як правило, враховуються індивідуальні розміри й комплектація, безпосередньо під той вміст, що передбачається там зберігати. Конструкція і розміри стійки ресепшну підбираються з урахуванням профілю діяльності компанії, щільності потоку відвідувачів, особливостей роботи з ними, а також в гармонійному поєднанні з фірмовим стилем компанії. Розробляємо нові сучасні колекції офісних меблів з огляду на останні інновації та модні тенденції меблевої індустрії.