ДИЗАЙНЕРСЬКІ ШАФИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє розсувні шафи на замовлення розроблені за індивідуальним проєктом, які впишуться в облаштування будь-якого приміщення і вмістять всі Ваші речі.
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Банально - але факт. Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни без зайвого очікування і збитків.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня 24/7, чітку і злагоджену роботу команди

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків
Корпусні меблі на замовлення Київ

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ДЛЯ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Корпусні меблі не завжди дозволяють раціонально заповнити наявний простір. Часто з одного боку або з боків залишаються невеликі проміжки, куди не встане навіть тумбочка. А за допомогою цих проміжків можна було б збільшити корисний об'єм шафи й зручніше розмістити в ній речі. У таких ситуаціях вдалим рішенням буде розсувна вбудована шафа на замовлення. Залежно від особливостей приміщення і призначення шафи, вона може вбудовуватися в простір між двома

протилежними стінами, в нішу, кут, під сходами або під дахом мансарди. У виготовлення меблів за індивідуальним проєктом є маса інших переваг. Ви самі вибираєте габарити шафи й регулюєте глибину і висоту з огляду на своє ріст, а розташування полиць і висувних шафок формується під певні речі. А також, щоб шафа гармоніювала з обстановкою в цілому, можна вибрати відповідний стиль, колір і матеріали.