Preloader | Maestro Kitchen

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ШАФИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє розсувні шафи на замовлення розроблені за індивідуальним проєктом, які впишуться в облаштування будь-якого приміщення і вмістять всі Ваші речі.
Детальніше
About | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Ми створимо шафу з неповторним дизайном, який буде розроблений виключно під Ваш смак. Оптимальна висота штанги, створені під Ваші звички ящички та полички, а також багато іншого — все це зробить шафу більше ніж просто зручною.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Кожен з матеріалів, які ми використовуємо, проходить європейську сертифікацію якості. Це тільки імпортні матеріали класу Е0 і Е1. Вони відповідають сучасним нормам екологічності, мають довгий термін експлуатації і приємні у тактильному плані.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Над виготовленням меблів працюють понад 400 фахівців, використовуючи для цього сучасне швейцарське обладнання. На площі 7000 м2 знаходиться все необхідне для того, щоб створювати будь-які меблі.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Фахівці нашої компанії не бояться складних замовлень і зможуть виготовити унікальну шафу, якої ще ні в кого не було. Команда досвідчених дизайнерів і конструкторів розробить дизайн, який в точності відтворить Вашу задумку.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ми цінуємо час клієнтів, тому виконуємо замовлення точно в строк. Нові меблі будуть у Вас у заздалегідь встановлену дату.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Ми розповімо все, що Ви захочете дізнатися, допоможемо з вибором шафи і розробкою дизайну. Не соромтеся уточнювати будь-які деталі — ми залишаємося на зв'язку 24/7, щоб Ви точно отримали найкращий сервіс.
Projects | Maestro Kitchen

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Корпусні меблі на замовлення Київ

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ДЛЯ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Корпусні меблі не завжди дозволяють раціонально заповнити наявний простір. Часто з одного боку або з боків залишаються невеликі проміжки, куди не встане навіть тумбочка. А за допомогою цих проміжків можна було б збільшити корисний об'єм шафи й зручніше розмістити в ній речі. У таких ситуаціях вдалим рішенням буде розсувна вбудована шафа на замовлення. Залежно від особливостей приміщення і призначення шафи, вона може вбудовуватися в простір між двома

протилежними стінами, в нішу, кут, під сходами або під дахом мансарди. У виготовлення меблів за індивідуальним проєктом є маса інших переваг. Ви самі вибираєте габарити шафи й регулюєте глибину і висоту з огляду на своє ріст, а розташування полиць і висувних шафок формується під певні речі. А також, щоб шафа гармоніювала з обстановкою в цілому, можна вибрати відповідний стиль, колір і матеріали.