Preloader | Maestro Kitchen

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ГАРДЕРОБНІ КІМНАТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Maestro Kitchen by ETC розробляє ексклюзивний дизайн гардеробних кімнат і виготовляє якісні, довговічні та функціональні меблі.
Детальніше
About | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Ви отримаєте унікальну гардеробну, дизайн якої врахує всі Ваші побажання. Те, як Ви звикли зберігати одяг, скільки потрібно вмістити костюмів або яка буде довжина суконь — гардеробна відповідатиме цим і багатьом іншим моментам
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Ми використовуємо для створення гардеробних матеріали класів Е0 і Е1. Це означає, що вони екологічні і безпечні, приємно пахнуть і до них комфортно торкатися. Всі матеріали — імпортні і мають європейські сертифікати якості.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Гардеробні виготовляються на нашому власному виробництві повного циклу. У процесі беруть участь понад 400 фахівців. Вони працюють на площі 7000 м2, де сучасне обладнання зі Швейцарії дозволяє нам створювати меблі найвищої якості.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Хочете гардеробну з незвичайним дизайном? Ми готові втілити в життя будь-які ідеї і не боїмося експериментувати. Над проектом працюватиме ціла команда дизайнерів і конструкторів, які створять Вашу ідеальну гардеробну.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ми ніколи не зриваємо терміни виконання замовлення. Ви отримаєте нову гардеробну саме тоді, коли плануєте.
ТУРБОТЛИВІ МЕНЕДЖЕРИ
Ви не залишитеся без нашої уваги — наші дизайнери уточнять всі подробиці, поговорять з будівельниками і всіма фахівцями з Вашого боку, щоб гарантувати найкращий результат. Ми залишаємося на зв'язку 24/7.
Projects | Maestro Kitchen

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Виготовлення меблів на замовлення Київ

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

В приватних будинках, багатокімнатних квартирах під гардеробну нерідко відводять окрему кімнату, розставляючи меблі по всьому периметру. Якщо такої можливості немає, гардеробна облаштовується в ніші. Нерідко під систему зберігання предметів гардеробу виділяють частину квартири-студії, спальні, просторого передпокою. Такі меблі більш функціональні та ергономічні в порівнянні з класичною шафою для одягу (шифоньєром), має безліч відділень, відсіків, і у кожного своє призначення. Якщо гардеробна облаштовується в окремій кімнаті, куди будуть входити тільки господарі, можна змонтувати систему відкритих стелажів, і тільки деякі відсіки, ящики для дрібниць зробити закритими.

>

Таке рішення забезпечує значну економію матеріалів і дозволяє швидко знаходити будь-яку річ, оскільки все на виду. Готові меблі в гардеробну купити в Києві можна, але краще замовити її виготовлення за індивідуальним проєктом. Це пов'язано з тим, що така система зберігання повинна заповнювати весь простір уздовж стін в кімнаті або відведеної під неї частини приміщення, щоб не залишалося порожніх ділянок. Гардеробна кімната - це приміщення, де замість стін стелажі або шафи від підлоги до стелі, і часто такі меблі робляться вбудованими. Підібрати готові меблі, які ідеально впишуться в наявний простір, особливо якщо приміщення нестандартне, важко.