ГАРДЕРОБНІ КІМНАТИ

Maestro Kitchen by ETC розробляє ексклюзивний дизайн гардеробних кімнат і виготовляє якісні, довговічні та функціональні меблі.
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Банально - але факт. Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни без зайвого очікування і збитків.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня 24/7, чітку і злагоджену роботу команди

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків
Виготовлення меблів на замовлення Київ

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ

В приватних будинках, багатокімнатних квартирах під гардеробну нерідко відводять окрему кімнату, розставляючи меблі по всьому периметру. Якщо такої можливості немає, гардеробна облаштовується в ніші. Нерідко під систему зберігання предметів гардеробу виділяють частину квартири-студії, спальні, просторого передпокою. Такі меблі більш функціональні та ергономічні в порівнянні з класичною шафою для одягу (шифоньєром), має безліч відділень, відсіків, і у кожного своє призначення. Якщо гардеробна облаштовується в окремій кімнаті, куди будуть входити тільки господарі, можна змонтувати систему відкритих стелажів, і тільки деякі відсіки, ящики для дрібниць зробити закритими.

>

Таке рішення забезпечує значну економію матеріалів і дозволяє швидко знаходити будь-яку річ, оскільки все на виду. Готові меблі в гардеробну купити в Києві можна, але краще замовити її виготовлення за індивідуальним проєктом. Це пов'язано з тим, що така система зберігання повинна заповнювати весь простір уздовж стін в кімнаті або відведеної під неї частини приміщення, щоб не залишалося порожніх ділянок. Гардеробна кімната - це приміщення, де замість стін стелажі або шафи від підлоги до стелі, і часто такі меблі робляться вбудованими. Підібрати готові меблі, які ідеально впишуться в наявний простір, особливо якщо приміщення нестандартне, важко.