Preloader | Maestro Kitchen

ДИЗАЙНЕРСЬКІ СТІНОВІ ПАНЕЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє стінові панелі різного розміру, форми й дизайну під замовлення, при цьому вони завжди якісні та довговічні.
Детальніше
About | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Ми зробимо стінові панелі з ексклюзивним дизайном, який ідеально підкреслить особливості інтер'єру. Дизайнери врахують загальну композицію приміщення і Ваші особисті переваги, щоб розробити найбільш підходящу концепцію.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Ви отримаєте стінові панелі з імпортних матеріалів. Всі зразки проходять європейську сертифікацію якості і мають високу довговічність. Завдяки класам Е0 і Е1, такі матеріали екологічні, наповнюють приміщення приємним запахом і мають гарну фактуру.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Всі етапи виготовлення меблів проходять на нашому власному виробництві повного циклу. Воно займає площу декількох футбольних полів — 7000 м2. У роботі беруть участь понад 400 фахівців, які використовують новітнє обладнання зі Швейцарії.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Команда досвідчених дизайнерів і конструкторів кине виклик найскладнішим проектам. Ми готові до нестандартних вимог і створимо унікальний дизайн стінових панелей.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Всі замовлення виконуються точно в терміни. Можете бути впевнені — стінові панелі будуть у Вас у заздалегідь обумовлену дату.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Ми детально відповімо на будь-які питання і допоможемо з вибором стінових панелей, які найкраще підійдуть до Вашого приміщення. Наші менеджери залишаються на зв'язку 24/7, тому вибирайте для дзвінка будь-який час.
Projects | Maestro Kitchen

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Виготовлення меблів на замовлення Київ

СТІНОВІ ПАНЕЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Стінові панелі - це відмінний спосіб створити оригінальний інтер'єр, а також ефектний спосіб обробки стін з безліччю переваг. Це листи, плити або рейки, які кріпляться безпосередньо до стіни за допомогою клею, рідких цвяхів, або на дерев'яну, металеву обрешітку із застосуванням клямера. Декоративні стінні панелі на замовлення мають ряд переваг перед традиційними способами обробки, такими як поклейка шпалер і фарбування декоративною штукатуркою. Наприклад, використання каркаса дозволяє нівелювати значну нерівність стін, не вдаючись до витратного і трудомісткого вирівнювання штукатуркою, а також

утворюється простір для прокладки прихованих комунікацій. Декоративні стінні панелі на замовлення відрізняються великою стилістичною різноманітністю. Використовуючи різні варіанти покриттів, можна створити обробку, яка впишеться і в класичний, і в етнічний, і в будь-який інший стиль інтер'єра. Також доступний великий вибір кольорів і матеріалів. Стінові панелі можуть бути однотонними або з малюнком, гладкими або фактурними. Коли купуються готові стінові панелі, часто доводиться купувати матеріали з різних партій, і вироби можуть мати різні відтінки. При виготовленні меблів на замовлення такі ситуації виключені.