СТІНОВІ ПАНЕЛІ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє стінові панелі різного розміру, форми й дизайну під замовлення, при цьому вони завжди якісні та довговічні.
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Банально - але факт. Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни без зайвого очікування і збитків.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня 24/7, чітку і злагоджену роботу команди

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків
Виготовлення меблів на замовлення Київ

СТІНОВІ ПАНЕЛІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Стінові панелі - це відмінний спосіб створити оригінальний інтер'єр, а також ефектний спосіб обробки стін з безліччю переваг. Це листи, плити або рейки, які кріпляться безпосередньо до стіни за допомогою клею, рідких цвяхів, або на дерев'яну, металеву обрешітку із застосуванням клямера. Декоративні стінні панелі на замовлення мають ряд переваг перед традиційними способами обробки, такими як поклейка шпалер і фарбування декоративною штукатуркою. Наприклад, використання каркаса дозволяє нівелювати значну нерівність стін, не вдаючись до витратного і трудомісткого вирівнювання штукатуркою, а також

утворюється простір для прокладки прихованих комунікацій. Декоративні стінні панелі на замовлення відрізняються великою стилістичною різноманітністю. Використовуючи різні варіанти покриттів, можна створити обробку, яка впишеться і в класичний, і в етнічний, і в будь-який інший стиль інтер'єра. Також доступний великий вибір кольорів і матеріалів. Стінові панелі можуть бути однотонними або з малюнком, гладкими або фактурними. Коли купуються готові стінові панелі, часто доводиться купувати матеріали з різних партій, і вироби можуть мати різні відтінки. При виготовленні меблів на замовлення такі ситуації виключені.