Preloader | Maestro Kitchen

ПРО КОМПАНІЮ

Maestro Kitchen by ETC - український виробник дизайнерських корпусних меблів.
Детальніше
About us | Maestro Kitchen

понад 20 років на ринку

Костянтин Ільїнський - директор Mestro Kitchen by ETC

Вже більше 20 років ми виробляємо меблі, ставлячись до цього процесу як до справжнього мистецтва, намагаючись об'єднати дизайн із найвищою якістю.

Ми пильно стежимо за новими технологіями обробки матеріалів і успішно впроваджуємо їх в наше виробництво. Це гарантує кращі рішення, які існують у світі на сьогодні.

Костянтин Ільїнський - директор Mestro Kitchen by ETC
Ми працюємо для клієнтів, а тому їхні бажання, вподобання і вимоги є приорітетними в усьому процесі. Ми вважаємо, що найкращий показник нашої роботи - це щасливі обличчя клієнтів.

Компанія динамічно розвивається, і на сьогодні має салони з виробництва меблів преміумкласу, для дому та офісу в Києві та в Одесі.

 • 0 лет
  опыта
 • 0 +
  клиентов
 • 0 кв.м
  производственных площадей
 • 0
  специалистов
 • 0
  салона в Киеве
 • 0
  салонов в Украине
Advantages | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виготовлення меблів на замовлення здійснюється за індивідуальними проєктами, з урахуванням всіх Ваших вимог. Дизайн розробляється відповідно до ваших уподобань. Кожен проєкт оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ми знаємо, як важливий час і як виснажливе очікування, а іноді й збиткове, тому гарантуємо, що Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня, чітку і злагоджену роботу команди.

наші клієнти

test
Освітлення кухні
Поєднання кухні з вітальнею
5 основних помилок при плануванні кухні
Clients | Maestro Kitchen
Maestro Kitchen by ETC – це команда однодумців, які щиро живуть своєю справою, горять новими ідеями, створюють неповторний дизайн і відкриті до експериментів.
Reviews | Maestro Kitchen

Відгуки

facebook Відгуки
4,6 из 5
4,6 из 5 Основано на мнении 5 человек
19 травня 2022
Рекомендую
Для мене важливо було обрати саме українського виробника, але завжди дивилася на німців, на їх дизайн, на стиль, на якість, мріяла саме про німецьку кухню!!! Але команда Маестро Кітчен сдійснила мої мрії, майже повністю українськими матеріалами зробила мені німецький вищий классс!! Сподіваюсь зварити ще мільйон і один борщ
Читать далее
16 лютого 2022
Рекомендую
Делюсь позитивным опытом заказа кухни в Маэстро. Первое, кухня мне нравится) Благодарна за красивую кухню! Всякие доводчики, материалы и тд качественные без нареканий. Были задержки по срокам, но как говорится все мы люди. Особенно хочется поблагодарить менеджера Александру— она всегда на связи, отвечала быстро и делала всё от неё зависящее. И благодарность монтажнику Виталию — очень ответственный и скрупулёзный профессионал. Будем сотрудничать ещё)
Читать далее
4 жовтня 2021
Рекомендую
Company delivered high quality product, everything went smoothly huge thanks to Maestro it was pleasure working with you ! and special thanks to Denis who made sure everything was how it should have been and helped us a lot with everything.
Читать далее
4 червня 2021
Рекомендую
Я заказала шкаф. Менеджер у меня была Ирина, салон в Одессе, она очень внимательно отнеслась к моему заказу, я меняла несколько раз проект, она с пониманием и терпением относилась к моим требованиям, консультировала меня в любое время. Когда наконец-то я определила окончательную версию, она передала конструктору весь проект, шкаф сделали довольно быстро, когда привезли и пришёл устанавливать монтажник, тоже профессионал высшего уровня, шкаф превзошёл все мои ожидания. Это шедевр. Качество супер. Я осталась очень довольна. Могу рекомендовать Маестро, т.к это очень качественная мебель и на высоком уровне! Цена соответствует качеству. Это самая лучшая мебельная компания в Украине
Читать далее
23 травня 2021
Рекомендую
Работаем с компанией Maestro Kitchen уже достаточно давно. Для нас главное оперативность выполнения заказов, скорость монтажа и при этом высокое качество. По всем этим пунктам к ребятам вопросов нет, закрывают все наши вопросы, качество изделий ни чем не уступает мебели из Италии или Германии. До них комплектовали только импортной мебелью, разницы качества не ощущаем. Для нас это было открытием. Работаем с менеджером Яной, с салона на Оболони, всем довольны.
Читать далее