ПРО КОМПАНІЮ

Maestro Kitchen by ETC - український виробник дизайнерських корпусних меблів.
Детальніше

понад 20 років на ринку

Костянтин Ільїнський - директор Mestro Kitchen by ETC

Вже більше 20 років ми виробляємо меблі, ставлячись до цього процесу як до справжнього мистецтва, намагаючись об'єднати дизайн із найвищою якістю.

Ми пильно стежимо за новими технологіями обробки матеріалів і успішно впроваджуємо їх в наше виробництво. Це гарантує кращі рішення, які існують у світі на сьогодні.

Костянтин Ільїнський - директор Mestro Kitchen by ETC
Ми працюємо для клієнтів, а тому їхні бажання, вподобання і вимоги є приорітетними в усьому процесі. Ми вважаємо, що найкращий показник нашої роботи - це щасливі обличчя клієнтів.

Компанія динамічно розвивається, і на сьогодні має салони з виробництва меблів преміумкласу, для дому та офісу в Києві та в Одесі.

4
салони
В КИЄВІ
2
салони
В ОДЕСІ

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виготовлення меблів на замовлення здійснюється за індивідуальними проєктами, з урахуванням всіх Ваших вимог. Дизайн розробляється відповідно до ваших уподобань. Кожен проєкт оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ми знаємо, як важливий час і як виснажливе очікування, а іноді й збиткове, тому гарантуємо, що Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня, чітку і злагоджену роботу команди.

НАША КОМАНДА СПЕЦІАЛІСТІВ

Maestro Kitchen by ETC – це команда однодумців, які щиро живуть своєю справою, горять новими ідеями, створюють неповторний дизайн і відкриті до експериментів.
Ми спрямовуємо свої знання, досвід, потенціал і творчість у конструктивне русло, відточуючи свою майстерність і прагнучи до досконалості форм і чистоти ліній. Ми щиро віримо в те, що ми робимо, і вкладаємо душу в кожну деталь. Наша робота побудована на основі принципів взаємної поваги та довіри, творчої свободи, дотримання високих стандартів, відповідальності та прагнення до максимального взаєморозуміння з кожним клієнтом.

наші клієнти

test

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків