Preloader | Maestro Kitchen

ДИЗАЙНЕРСЬКІ МЕБЛІ У ВАННІ КІМНАТИ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє дизайнерські меблі для ванної за індивідуальним проєктом, враховуючи стиль, вологість і індивідуальні особливості приміщень.
Детальніше
About | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Всі меблі для ванної будуть виготовлені ​​з імпортних матеріалів, які не бояться підвищеної вологості. Класи Е0 і Е1 забезпечать високу екологічність навіть за інтенсивного використання ванної кімнати. Всі матеріали чудово виглядають, довговічні, а також приємні на дотик і запах.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Ми використовуємо в роботі швейцарське обладнання, яке було розроблено спеціально для нашої компанії. Воно знаходиться на площі 7000 м2, де з ним працюють понад 400 фахівців. Все це дозволяє нам створювати меблі виключно на власному виробництві.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Якщо Ви хочете щось особливе — тільки скажіть. Ми готові до складних проектів, адже у нас працюють тільки професійні дизайнери та конструктори, які втілять в життя найбільш інноваційний дизайн.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ви отримаєте нові меблі точно в обумовлені терміни. Ми розуміємо важливість часу, тому виконаємо замовлення без запізнень.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Наші дизайнери розкажуть про всі деталі і детально познайомлять Вас з процесом створення проекту. Задавайте будь-які питання — ми залишаємося на зв'язку в будь-який час доби.
Projects | Maestro Kitchen

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом
Меблі для ванної за індивідуальним проектом Київ, Одеса

МЕБЛІ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ КИЇВ, ОДЕСА

Купити меблі для ванної можна в багатьох меблевих магазинах, будівельних гіпермаркетах. Але не завжди наявні моделі підходять для конкретного приміщення і в точності відповідають бажанням замовника. У такому випадку найкращим варіантом для Вас буде меблі для ванної на замовлення. Зверніть особливу увагу на те, що меблі для ванної на замовлення обов'язково повинні бути водостійкими. Звичайні меблі для житлових кімнат з нормальним рівнем вологості в таких приміщеннях використовувати не можна. Дизайнерські меблі для ванної кімнати на замовлення мають ряд переваг перед готовими моделями. Наприклад, можна

вибрати матеріал на свій смак, регулювати бюджет, забарвлення, фактуру, а також стиль який вам найбільше подобається. Якщо розробляється індивідуальний проєкт, то враховуються всі потреби мешканців і особливості самого приміщення. Наприклад, в маленьку ванну впишеться кутова шафа-пенал, вузька, але висока, а для великої підійде набір лінійних меблів. Для приміщень з системою "тепла підлога" краще підвісні моделі та меблі на ніжках, якщо ж підігрів підлоги відсутній, підійдуть цокольні меблі з низько розташованим дном.