МЕБЛІ У ВАННІ КІМНАТИ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє дизайнерські меблі для ванної за індивідуальним проєктом, враховуючи стиль, вологість і індивідуальні особливості приміщень.
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Банально - але факт. Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни без зайвого очікування і збитків.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня 24/7, чітку і злагоджену роботу команди

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків
Меблі для ванної за індивідуальним проектом Київ, Одеса

МЕБЛІ ДЛЯ ВАННОЇ КІМНАТИ КИЇВ, ОДЕСА

Купити меблі для ванної можна в багатьох меблевих магазинах, будівельних гіпермаркетах. Але не завжди наявні моделі підходять для конкретного приміщення і в точності відповідають бажанням замовника. У такому випадку найкращим варіантом для Вас буде меблі для ванної на замовлення. Зверніть особливу увагу на те, що меблі для ванної на замовлення обов'язково повинні бути водостійкими. Звичайні меблі для житлових кімнат з нормальним рівнем вологості в таких приміщеннях використовувати не можна. Дизайнерські меблі для ванної кімнати на замовлення мають ряд переваг перед готовими моделями. Наприклад, можна

вибрати матеріал на свій смак, регулювати бюджет, забарвлення, фактуру, а також стиль який вам найбільше подобається. Якщо розробляється індивідуальний проєкт, то враховуються всі потреби мешканців і особливості самого приміщення. Наприклад, в маленьку ванну впишеться кутова шафа-пенал, вузька, але висока, а для великої підійде набір лінійних меблів. Для приміщень з системою "тепла підлога" краще підвісні моделі та меблі на ніжках, якщо ж підігрів підлоги відсутній, підійдуть цокольні меблі з низько розташованим дном.