Preloader | Maestro Kitchen

ДИЗАЙНЕРСЬКІ КУХНІ

Замовити дизайнерську кухню преміум-класу з унікальним дизайном з сертифікованих матеріалів згідно з європейськими стандартами
Детальніше
About | Maestro Kitchen

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Кухня отримає унікальний дизайн, який відповідатиме Вашим побажанням і потребам. Ми врахуємо Ваш зріст, наявність домашніх тварин, формат використання кухні та багато інших моментів.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Ми використовуємо тільки імпортні матеріали, які пройшли європейську сертифікацію якості. Ви отримаєте меблі, які не тільки довговічні й екологічні (класи Е0 і Е1), але також естетично виглядають, приємні на дотик і запах.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Для виготовлення меблів ми використовуємо власне виробництво повного циклу. Це 7000 м2 простору з новітнім швейцарським обладнанням, на якому понад 400 фахівців створюють ексклюзивні меблі.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Наша команда не боїться сміливих ідей, реалізуючи інноваційний дизайн. Над проектами працюють професійні дизайнери і конструктори, виготовляючи кухні на виробництві повного циклу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ви отримаєте замовлення точно в заявлений термін. Це дозволить Вам розпланувати свій графік так, як Вам цього хочеться.
ТУРБОТЛИВІ МЕНЕДЖЕРИ
Наші дизайнери цілодобово залишаються з Вами на зв'язку. Вони про все розкажуть, допоможуть вибрати найкращу кухню, узгодять усі деталі з Вашим дизайнером, виконробом і будівельниками.
Projects | Maestro Kitchen

наші виконані проекти

ПРОРАХУЙТЕ СВОЮ КУХНЮ

дізнайтеся вартість Вашої кухні всього за 30 секунд )
Крок 1
ЯКОМУ СТИЛЮ КУХНІ ВИ НАДАЄТЕ ПЕРЕВАГУ?
ЯКУ ФОРМУ МАТИМЕ ВАША КУХНЯ?
ЯКИЙ МАТЕРІАЛ КУХНІ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ?
КВАДРАТУРА, ДОВЖИНА ВАШОЇ КУХНІ В ПОГОННИХ МЕТРАХ?
ЯКИЙ МАТЕРІАЛ СТІЛЬНИЦІ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ?
КОЛИ ВИ ПЛАНУЄТЕ ВСТАНОВИТИ КУХНЮ?
ЗАЗНАЧТЕ ЗАПЛАНОВАНИЙ БЮДЖЕТ НА КУХНЮ (ГРН)
100000
100000 500000
Супер! Залишився останній крок.
Для того, щоб отримати результати прорахунку заповніть останні поля :

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Замовити кухню від виробника

Бажаєте випити чаю на кухні своєї мрії? В затишній атмосфері, яка була створена спеціально для Вас. Де кухонні меблі знаходиться в ідеально вивірених місцях, і кожен, хто входить туди, розуміє — це елітна кухня. У Maestro знають, як це влаштувати. Ми більше 20 років займаємося виготовленням кухонь під замовлення за індивідуальними розмірами. Ви навіть не уявляєте, скільки деталей і тонкощів ми звикли враховувати, створюючи дизайнерські кухні для своїх клієнтів у Києві, Одесі та Дніпрі. Ми спроектуємо та розставимо меблі для кухні так, що ви не будете навіть замислюватися, де що лежить — руки будуть самі тягнутися, куди потрібно. І ми будемо підтримувати все це в ідеальному стані протягом 2 років гарантійного обслуговування. Просто погляньте на наше портфоліо і ви зрозумієте — кухня на замовлення від виробника означає не просто купити меблі на кухню, а створити місце, куди захочеться повертатися. І це місце буде у вашому домі довгі роки.