ШАФИ-КУПЕ

Maestro Kitchen by ETC виготовляє шафи-купе на замовлення, розроблені за індивідуальним проєктом, які дозволяють відійти від типових рішень і використовувати більш сучасне внутрішнє наповнення, що рідко застосовується в меблях серійного виробництва.
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Індивідуальні кухні, з урахуванням всіх Ваших побажань і вимог. Кожен проект оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Банально - але факт. Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни без зайвого очікування і збитків.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня 24/7, чітку і злагоджену роботу команди

наші виконані проекти

Залишити заявку прямо зараз

Залиште свої дані і ми зв'яжемося з Вами.

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Завантажити більше відгуків
Показати менше відгуків
Замовити шафу-купе на замовлення Київ

ШАФА-КУПЕ В СПАЛЬНЮ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Шафа-купе на замовлення Київ - одна з найбільш популярних послуг в асортименті меблевої фабрики Maestro Kitchen. Попит шаф цієї конструкції зростає, і в продажу можна знайти чимало типових готових моделей. Але тільки виготовлення меблів за індивідуальним проєктом дозволяє повною мірою задовольнити всі побажання замовника. Шафа-купе Одеса - це сучасні багатофункціональні меблі. Вони досить габаритні, але й місткі. Основною перевагою таких шаф є розсувні двері. Вони дозволяють не залишати місце для їх відкривання, яке необхідно для розсувних моделей. Внаслідок цього простір можна використовувати більш раціонально

Шафа-купе в спальню на замовлення може замінити кілька предметів побуту - шифоньєр, стелаж, комод. Тим самим розвантажується простір. Спальні зазвичай не відрізняються солідною площею, а невелике приміщення буде виглядати просторіше, якщо в ньому встановити кілька великих одиниць меблів (шафа-купе на всю стіну, ліжко з інтегрованими тумбами), а не безліч дрібних виробів. Замовити шафу-купе можна не тільки, щоб вона служила для зберігання речей, а й стала додатковою прикрасою в кімнаті. Найчастіше це найяскравіший предмет обстановки, а естетична функція забезпечується різноманітністю фасадів.