ДИЗАЙНЕРСЬКІ КУХНІ

Виготовлення кухонь преміум-класу на замовлення: від дизайну - до монтажу
Детальніше

Переваги

УНІКАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Виготовлення меблів на замовлення здійснюється за індивідуальними проєктами, з урахуванням всіх Ваших вимог. Дизайн розробляється відповідно до ваших уподобань. Кожен проєкт оригінальний і неповторний.
ВИСОКА ЯКІСТЬ МАТЕРІАЛІВ
Використовуємо тільки матеріали, які відповідають європейським стандартам. Вони не мають небажаних запахів, екологічно чисті та довговічні.
ВЛАСНЕ ВИРОБНИЦТВО
Високотехнологічне обладнання, спеціально розроблене для нас швейцарською компанією, дозволяє нам бездоганно робити свою роботу.
ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОЄКТІВ БУДЬ-ЯКОЇ СКЛАДНОСТІ
Для нас немає нічого неможливого. Власне виробництво дозволяє нам втілити в життя найбільш інноваційний дизайн і виготовити проєкт будь-якої складності.
ВИГОТОВЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ В СТРОК
Ми знаємо, як важливий час і як виснажливе очікування, а іноді й збиткове, тому гарантуємо, що Ваше замовлення буде виконано в заявлені терміни.
ВИСОКИЙ РІВЕНЬ СЕРВІСУ
Команда уважних і професійних менеджерів-дизайнерів забезпечує клієнт-сервіс високого рівня, чітку і злагоджену роботу команди.

наші виконані проекти

ПРОРАХУЙ СВОЮ КУХНЮ

Пройдіть тест і дізнайтеся вартість Вашої кухні за 1 хвилину
Крок 1
ЯКОМУ СТИЛЮ КУХНІ ВИ НАДАЄТЕ ПЕРЕВАГУ?
ЯКУ ФОРМУ МАТИМЕ ВАША КУХНЯ?
ЯКИЙ МАТЕРІАЛ КУХНІ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ?
КВАДРАТУРА, ДОВЖИНА ВАШОЇ КУХНІ В ПОГОННИХ МЕТРАХ?
ЯКИЙ МАТЕРІАЛ СТІЛЬНИЦІ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ?
КОЛИ ВИ ПЛАНУЄТЕ ВСТАНОВИТИ КУХНЮ?
ЗАЗНАЧТЕ ЗАПЛАНОВАНИЙ БЮДЖЕТ НА КУХНЮ (ГРН)
75000
75000 500000
Супер! Залишився останній крок.
Для того, щоб отримати результати прорахунку заповніть останні поля :

Ваша заявка надіслана !

наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Відгуки

Загрузить больше отзывов
Показать меньше отзывов
Кухня на замовлення

ВИГОТОВЛЕННЯ МЕБЛІВ ДЛЯ КУХНІ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Кухня мрії - це місце, куди хочеться повертатися, де все так, як подобається саме Вам. Індивідуальний проєкт врахує всі Ваші побажання і при цьому забезпечує раціональне використання кожного сантиметра простору. Щоб працювати на кухні із задоволенням протягом багатьох років, необхідно спроєктувати її під себе. Фахівці компанії Maestro Kitchen by ETC ретельно продумують всі дрібниці ще на етапі проєктування. Вони допоможуть врахувати всі практичні моменти, в тому числі й ті, про які Ви навіть не здогадуєтеся. На етапі проєктування наші дизайнери врахують всі Ваші побажання, підберуть матеріали, кольору, фурнітуру. Фахівці компанії з ефективного планування простору допоможуть Вам врахувати всі деталі. Вони підкажуть, де і з якого боку краще розташувати висувні елементи і як функціональніше розмістити внутрішні роздільники для ящиків. Як бачите, отримати кухню своєї мрії дуже просто. А також ми надамо 2 роки гарантійного обслуговування.